Pożyczka pod zastaw mieszkania

Posiadając nieruchomość będącą właściwym zabezpieczeniem dla instytucji pożyczkowej możesz ubiegać się o przyznanie pożyczki pod zastaw. Ta ostatnia jest produktem finansowym usytuowanym w miejscu, gdzie sektor bankowy odmawia udzielenia kredytu. Nie oznacza to, że wystarczy posiadać mieszkanie a na pewno otrzymamy ofertę takiej pożyczki.

Fundusze pożyczkowe szukają takich klientów, którzy pomimo odmowy banków będą w stanie spłacać zaciągnięte zobowiązanie. Niestety posiadanie odpowiedniej nieruchomości nie stanowi o możliwości spłaty zobowiązania. Wszak aby postępować zgodnie z wytyczonym harmonogramem spłat potrzebujemy posiadać wolną gotówkę na zapłatę miesięcznej raty. Posiadanie nieruchomości przez klienta a raczej zabezpieczenie na niej w postaci hipoteki firmy pożyczkowe traktują jako dodatkową gwarancję spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Skoro jesteśmy już przy hipotece – rozpatrując oferty pożyczki pod zastaw zawsze warto zwrócić uwagę na to jaki sposób zabezpieczenia na nieruchomości wymagany jest przez pożyczkodawcę. Dlaczego jest to istotne? Niejednokrotnie spotkać można ofertę z wymaganym zabezpieczeniem w postaci tzw. przewłaszczenia na zabezpieczenie. Ustanawiając takie zabezpieczenie zmienia się (przynajmniej na jakiś czas) właściciel nieruchomości – staje się nim pożyczkodawca. Historia pokazała, że skorzystanie z tego typu oferty potrafi mieć swoje przykre konsekwencje.

Większość Firm udzielających pożyczek pod zastaw swoją ofertę kieruje wyłącznie do przedsiębiorców. Z taką ofertą do klientów wychodzi również Krajowy Fundusz Pożyczek Hipotecznych, który oferuje pożyczki pod zastaw dla firm w kwotach od 25 000,00 zł do 1 000 000,00 zł.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na cel dowolny i chcesz zorientować się jaką ofertę pożyczki pod zastaw ma dla Ciebie Krajowy Fundusz Pożyczek Hipotecznych? Nie zwlekaj – dzwoń bezpośrednio pod 666 694 234 i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pożyczki hipotecznej dla firm.

Pożyczka pod zastaw mieszkania