POŻYCZKA POD ZASTAW DOMU

Potrzebując dodatkowego zastrzyku gotówki zazwyczaj kierujemy się do banków. W niepewnych czasach wysokiej inflacji i podwyższanych stóp procentowych, sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Niestety w ślad za powyższymi idzie także obniżona zdolność kredytowa w oczach banku. Jak to się dzieje, że zarabiamy tyle samo a stać nas na mniejszy kredyt niż jeszcze parę tygodni wstecz? Przecież w takiej sytuacji bardzo ciężko cokolwiek zaplanować zwłaszcza będąc przedsiębiorcą.

W razie potrzeby pilnego pozyskania finansowania warto znać możliwości które oferuje nam rynek, który nie ogranicza się do mało elastycznego sektora bankowego. Brak płynności (nawet krótkoterminowa) to jedna z gorszych rzeczy, które mogą się przytrafić przedsiębiorcy. Może skutkować utratą możliwości inwestycyjnych, zrealizowania kontraktu czy też stratą wiarygodności w oczach klientów, dostawców lub pracowników. Nawet najmniejsze potknięcia są długo na długo zapamiętane i kojarzone z marką na którą często pracuje się latami.

Posiadając atrakcyjne nieruchomości takie jak domy, mieszkania, działki budowlane możesz starać się o dodatkowe środki finansowe w Krajowym Funduszu Pożyczek Hipotecznych. Udzielamy pożyczek długoterminowych (nawet do 5 lat) w systemie spłaty rat kapitałowo odsetkowych lub balonowych. Dzięki możliwości wyboru formy rat oraz możliwościom spłaty pożyczki w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych opłat możesz odpowiednio reagować na zmieniającą się sytuację by uzyskać odpowiedni balans pomiędzy potrzebą a kosztami.

Nasze pożyczki hipoteczne są udzielane z środków własnych Funduszu – nie są widoczne dla banków. Rozpatrując możliwość uruchomienia pożyczki nie kierujemy się sprawdzaniem BIKU, KRD i innych a własnymi doświadczeniami, zdrowym rozsądkiem i tym co oświadczy nam klient we wnioskach. Decyzję podejmujemy w ciągu 24h od złożenia wniosków. Szybka reakcja na potrzeby naszych klientów jest kluczem do satysfakcji występującej po obu stronach.

Jeżeli potrzebujesz pilnie dodatkowych środków, chcesz uzyskać pożyczkę pod zastaw domu i zależy Ci na czasie – dzwoń bezpośrednio pod 666 694 234 ,przyspieszysz działania, unikniesz pośredników i zrealizujesz zamierzone cele.