UDZIELĘ POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI

Najczęściej bywa tak, że nasze potrzeby są nieograniczone. W przeciwieństwie do nich, zasoby, którymi dysponujemy są ograniczone, i ile by ich nie było, to zawsze przydałoby się więcej. Często bywa też tak, że najpilniej potrzebujemy pieniędzy właśnie w takim momencie, w którym ich nie posiadamy. W odpowiedzi na tę potrzebę stają podmioty, które dysponują pieniędzmi. Nie oznacza to, że posiadają ich za dużo a jedynie, że są w stanie pożyczyć te pieniądze innym w zamian za zyski, które będą odroczone w czasie.

Inwestycje o których mówimy, nie są jednak pozbawione ryzyka. Dlatego też przed podjęciem decyzji o udzieleniu pożyczki należy zbadać i przeanalizować przynajmniej kilka czynników, które mogą to ryzyko zwiększyć bądź ograniczyć. Weryfikacja taka nie zawsze przebiega pozytywnie, a im powszechniejszy sposób na pozyskiwanie pieniędzy tym zwykle wyższe wymagania dla potencjalnego pożyczkobiorcy.

Niewątpliwie najpopularniejszym podmiotem, który specjalizuje się w udzielaniu pożyczek, jest bank. Z racji swojej rozpoznawalności i korzystnej ofercie Banki nie narzekają na brak chętnych do uruchomienia pożyczki. Nie oznacza to jednak, że oferty Banku nie są pozbawione wad. Jak najszybciej je odnaleźć? Wystarczy zapytać tych wszystkich, którzy nie otrzymali oferty pożyczki w banku, lub zrezygnowali z niej, zarówno przed otrzymaniem oferty, jak i po jej uzyskaniu.

Nie dostałeś pożyczki w banku ze względu na negatywną historię kredytową ,a może widniejesz w którejś z pozostałych baz, sprawdzanych przez banki przed uruchomieniem kredytu lub pożyczki? Zmęczyła Cię niekończąca się papierologia i pozyskiwanie kolejnych dokumentów a może oferta, którą otrzymałeś jest niższa niż wnioskowana?

Niezależnie od tego, z jakich powodów nie uruchomiłeś pożyczki w banku, wiedz, że pożyczek hipotecznych udziela również Krajowy Fundusz Pożyczek Hipotecznych. Jeżeli posiadasz nieruchomość taką jak mieszkanie, dom lub działka budowlana i potrzebujesz pieniędzy na cel dowolny to mamy rozwiązanie, które może spełnić Twoje oczekiwania.

Przy pozytywnej weryfikacji finansowej oraz technicznej możemy udzielić Ci pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Krajowy Fundusz Pożyczek Hipotecznych na co dzień zajmuje się pomocą w uzyskaniu finansowania przez przedsiębiorców. Poczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże spółki akcyjne. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek hipotecznych pod zastaw nieruchomości. Zabezpieczeniem może stać się dom, mieszkanie, działka budowlana, lub lokal handlowo- usługowy położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Dzięki posiadaniu własnych środków finansowych Fundusz nie jest uzależniony od zewnętrznych podmiotów i może realnie każdą sprawę traktować indywidualnie. Zazwyczaj z naszej pomocy korzystają przedsiębiorcy, którzy z różnych przyczyn nie mogli uzyskać potrzebnego finansowania w sektorze bankowym. Pożyczki proponujemy także start upom już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Czy takie pożyczki są bezpieczne? Zabezpieczamy się hipotecznie na atrakcyjnych nieruchomościach należących do naszych klientów. Jest to standardowa forma zabezpieczenia, z której korzysta tak sektor bankowy jak i pozabankowy. Zabezpieczenie takie ustanowione na pierwszym miejscu hipotecznym pozwala nam dochodzić skutecznie roszczeń w przypadku, gdy udzielona pożyczka nie jest spłacana. Co prawda są to incydentalne sytuacje, ale jeśli się zdarzają – powierzamy ich prowadzenie komornikom – czyli organom,, które są w tym temacie wyspecjalizowane. Celem Funduszu jest udzielanie tak pożyczek, by były one dostosowane nie tylko do potrzeb klienta ale także do możliwości ich spłaty.

W związku z powyższym posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia w postaci nieruchomości nie jest dla nas jedynym wyznacznikiem do zaproponowania współpracy i przedstawienia oferty. Udzielanie zbyt dużych pożyczek w stosunku do możliwości spłaty klienta może błędnie wydawać się korzystne dla Funduszu. Tak nie jest, ponieważ pożyczka, która nie jest spłacana zgodnie z harmonogramem generuje dodatkowe koszty obsługi administracyjnej, obsługi prawnej, a przede wszystkim powoduje straty w postaci upływającego czasu, niemożności precyzyjnego zaplanowania budżetu na przyszłość.

Dzięki rzetelnemu podejściu do udzielania pożyczek Fundusz cieszy się dużym powodzeniem i zaufaniem przedsiębiorców. Dużą uwagę zwracamy na informowanie naszych klientów o wszystkich aspektach związanych z zapisami umownymi i kosztami. Dokładamy starań, by umowy napisane były tak prostym i czytelnym językiem jak to tylko możliwe. Nie dopuszczamy do czynności udzielenia pożyczki w momencie kiedy jakikolwiek czynnik budzi wątpliwości.

Zdarza się często, że z różnych powodów musimy odmówić pożyczki. Głównymi powodami są brak zdolności kredytowej oraz nieruchomość, która nie wpisuje się w zakres zdefiniowany przez zarząd Funduszu. Sprawny proces pomaga otrzymać decyzję pożyczkową z indywidualną ofertą nawet w ciągu 48 godzin, dlatego nie ma mowy o zwodzeniu klienta.

Starając się trzymać wysoki poziom świadczonych usług przyjęliśmy model nie współpracowania z pośrednikami. Zachęcamy klientów do bezpośredniego kontaktu, który pozwala nie tylko zaoszczędzić na kosztach pośrednictwa ale także mieć pewność, że rozmawiają osoby, którym zależy wzajemnie nie tylko na otrzymaniu/udzieleniu pożyczki ale także na jej bezpiecznej i możliwej do zrealizowania spłacie.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem informacji na temat oferowanych pożyczek pod zastaw nieruchomości zapraszam do kontaktu z bezpłatną wewnętrzną infolinią funduszu pod numerem 666 694 234.