Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej

Jeżeli potrzebujesz pieczywa – idziesz do piekarni, a jeśli potrzebne są pieniądze – udajesz się do banku. Wydaje się proste i logiczne. Co jednak w sytuacji gdy bank odmówi udzielenia kredytu?

Niestety banki stawiają wiele wymogów potencjalnym chętnym na pozyskanie finansowania. Szereg procedur, zaświadczeń, oświadczeń, kontroli, operatów przeciągania decyzji w czasie... ... i to wszystko po to , by na końcu dowiedzieć się, iż bank nie przyznał tak potrzebnego finansowania. Szczególnie trudno uzyskać kredyt w banku polskim przedsiębiorcom. Jeżeli firma funkcjonuje od niedawna, w większości banków nie jest obsługiwana pod kątem pozyskania finansowania.

Stara maksyma mówi, że czas to pieniądz. Na szczęście prócz drogi bankowej istnieją też inne formy pozyskiwania pieniędzy. Co powiesz na szybką i przyjemną współpracę z Funduszem, który traktuje swoich klientów po partnersku, nie spogląda z góry i nie oczekuje tony dokumentacji?

Jeżeli posiadasz atrakcyjną nieruchomość (mieszkanie, dom, działka budowlana, lokal handlowo usługowy). Jesteś przedsiębiorcom lub dopiero nosisz się z zamiarem otworzenia działalności gospodarczej, borykasz się z problemem uzyskania finansowania, odezwij się. Krajowy Fundusz Pożyczek Hipotecznych oferuje finansowanie pod zastaw (hipoteka) mieszkania na cel dowolny. Formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Decyzję pożyczkową jesteśmy w stanie przedstawić w ciągu 48 godzin. Brzmi dobrze? A co powiesz na możliwość spłaty/ nadpłaty pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz wybór formy spłaty (rata balonowa/rata kapitałowo odsetkowa) według własnych preferencji?

Nie czekaj – wybierz numer kontaktowy na naszą infolinię 666 694 234 i dowiedz się jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapytaj także o 'kwartalną promocję 2022' i uzyskaj dla siebie preferencyjne warunki.

Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej